chci smlouvu – DTMka – digitální technické mapy

Interaktivní formulář pro generování smlouvy

Vyplněním formuláře vložíte podklady pro vygenerování návrhu smlouvy.
Podle zadaného IČ se doplní další nezbytné údaje. Cena je určena ceníkem služeb. Výše ceny je ovlivněna velikostní kategorií obce, členstvím v SMS ČR, případně zda je obec z území kraje, který uzavřel se SMS ČR dohodu o spolupráci v oblasti DTM.
Po zadání všech údajů budete mít možnost vše zkontrolovat. Pokud budou údaje souhlasit, návrh smlouvy vám bude zaslán do vámi zadané e-mailové schránky.V případě, že některé doplněné údaje nebudou správné, můžete registraci přerušit. Následně vás budeme kontaktovat, abychom problém vyřešili.
Po obdržení návrhu smlouvy ji prosím zkontrolujte, 2x vytiskněte a po podpisu 1x odešlete ve vytištěné podobě na adresu Sdružení místních samospráv ČR, z.s., Nábřeží 599, 760 01 Zlín. V jednom výtisku smlouva zůstane u vás. Smlouva nepodléhá schválení zastupitelstvem obce.
Jakmile obdržíme vaši smlouvu v písemné podobě, potvrdíme vám tuto informaci na vámi zadaný email.
Následně obdržíte informační email přímo z tzv. Kompetenčního centra vč. přístupových údajů do vašeho individuálního adresáře, kde bude možné vkládat vaše podklady.
Po podpisu smlouvy vám budou plně přístupné služby kompetenčního centra a další dle smlouvy.

    © Fasta 2023

    Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.